Domenik Andreić: Uz trud dolaze i rezultati

Ponedjeljak, 13. siječnja 2020.

Domenik Andreić, član Hrvačkog kluba PIK Vrbovec ponovno je proglašen najboljim sportašem Grada Vrbovca u 2019. godini. Priznanje je primio za rezultate postignute u prošloj godini, među kojima se ističu treća mjesta na Prvenstvu Hrvatske grčko-rimskim stilom i Prvenstvu Hrvatske slobodnim stilom, koje je u listopadu održano u Vrbovcu i na kojem je Domenik ponovio uspjeh iz 2018. godine.

Andreiću je ovo drugo uzastopno priznanje za najboljeg sportaša Vrbovca.

Potrudit ću se da se ove godine još bolje pripremim i osvojim barem drugo mjesto. Naravno, uz posao je teško uskladiti sve sportske obaveze, ali trudit ću se i dalje pa se nadam da će doći i rezultati – rekao je Domenik Andreić nakon proglašenja najboljih sportaša, koje je održano u subotu na završnici malonogometnog turnira Čedomil Drvenkar.

 

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije