Bod protiv lidera Vinogradara

0

Nogometaši Vrbovca u 8. kolu 3. HNL-Središte danas su poslijepodne na svom terenu osvojili bod protiv lidera Vinogradara, susret je završio 1-1. Gosti su prvi došli u vodstvo golom, a koga drugog nego, Prijića u 10. minuti. Doduše, Crveni su prvog strijelca Lige neshvatljivo ostavili samog na oko 18 metara, a ovaj je imao vremena lijevom nogom naciljati uz samu desnu stativu. Tri minute kasnije isti igrač iz slobodnog udarca tuče pod samu prečku, ali se lijepom intervencijom iskazao domaći vratar Vojnić. U 30. minuti tribine su burno tražile slobodan udarac za domaćine, jer je s leđa na oko 18 metara srušen Josip Colarić. Sudac se nije oglasio. A, onda je u 38. minuti brat Domagoj s oko 25-30 metara iznenada opalio lijevom nogom, a lopta je odsjela pod prečku, za 1-1! U drugom smo poluvremenu zabilježili još nekoliko obećavajućih izleta gostiju pred vrbovečka vrata, ali se rezultat nije mijenjao.

S obzirom na bodovno stanje u kojem se nalazimo, ovo je samo jedan bod! Vinogradar nije nepobjediv, a nismo dovoljno pažnje posvetili njihovom najboljem igraču i strijelcu Prijiću – kratko je rezultat prokomentirao trener Tihomir Bradić.

Vrbovec iduće kolo odlazi na vruće gostovanje Vrapču, koje je remiziralo u Kurilovcu (1-1).