Andrea Petrek putuje na Svjetsko prvenstvo u bench pressu

Četvrtak, 16. svibnja 2024.

U ponedjeljak 20. svibnja hrvatska reprezentativka u bench pressu Andrea Petrek s izbornikom reprezentacije i trenerom Sinišom Križanom putuje u Austin, Sjedinjene Američke Države na Svjetsko prvenstvo u bench pressu. Na prvenstvu sudjeluje 980 natjecatelja iz 47 država. Andrea brani svjetsko zlato koje je osvojila prošle godine u Sun Cityu u Južnoafričkoj Republici. Natjecanje traje od 21.05. do 01.06. te se Andrein nastup može pratiti u noći 25. na 26.05. (subota na nedjelju) u 1 sat poslije ponoći po hrvatskom vremenu putem CBS sportske televizije ili putem službenog IPF “youtube” kanala.

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije