Aktivan vikend vrbovečkih badmintonaša

0

Protekli vikend održano je nekoliko badmintonskih natjecanja na kojim su sudjelovali vrbovečki badmintonaši.

U subotu je u Čakovcu prvim krugom počelo ovogodišnje natjecanje nacionalnog kupa za seniore i veterane. Naši ponajbolji seniori nastupili su u vrlo jakoj konkurenciji u kojoj je pobjednik bio Daniel Aria Dinata, naturalizirani hrvatski reprezentativac iz Indonezije, jedne od najjačih badmintonskih zemalja svijeta. Najbolje plasirani igrač bio je Petar Badenić na 16. mjestu, dok je Jakov Badenić natjecanje završio na 20. mjestu. U konkurenciji veterana 45+ nastupio je Darko Dananić te se plasirao na 3. mjesto.

U nedjelju su mladi vrbovečki badmintonaši nastupili na natjecanju 3. kruga Zagrebačke badmintonske lige. Kod srednjoškolaca najbolji plasman ostvario je Ivan Sesvečan na 3. mjestu, dok je David Crnčić završio na 6. mjestu.  U konkurenciji dječaka 7. i 8. razreda vrbovečki predstavnici Mikhailo Miša Hilts i Mislav Kornet osvojili su 7. i 8. mjesto, dok je Teo Crnčić bio 13. Na natjecanju dječaka 5. i 6. razreda nastupio je Borna Kornet i u najbrojnijoj disciplini osvojio 9. mjesto.