AK Vrbovec u Sošicama i dva puta u Ludbregu

0

AK Vrbovec nastavlja sa natjecanjima u trailu. Članovi kluba sudjelovali su na Crazy Hill Run u Ludbregu, na stazi dužine 16 km te ostvarili sljedeće rezultate:

Antun Siročić je završio kao 18. sa vremenom 1:31:14h
Dalibor Troha je ušao u cilj 40. sa vremenom 1:37:14h
Branko Grabovica je postigao 80.rezultat istrčavši utrku za 2:02:21h

16.03.2024. nastavljena je KontinenTrail liga s utrkom Krabat trail u Šosicama. Na utrci je nastupilo preko 300 natjecatelja.

Na utrci dužine 36 km Stjepan Leljak osvojio je odlično 10. mjesto ukupno sa rezultatom 3:34:41h. U kategoriji je završio kao četvrti. Nova članica kluba, Ina Milihram, utrku od 36 km završila je kao 7. žena sa rezultatom 4:42:24h, a u svojoj kategoriji je završila kao odlična druga.

Uz najdužu stazu od 36 km, natjecalo se i na utrci na 18 km koja je bila i najbrojnija, nastupili su:

Branko Vujanić, 2:10:00h, 32. mjesto kod muških, 11. u kategoriji
Matija Petonjić, 2:10:54, 35. mjesto kod muških, 6. u kategoriji
Dalibor Troha, 2:14:01h, 45. mjesto kod muških, 9. u kategoriji
Tihomir Dundović, 2:16:40h, 54. mjesto kod muških, 11. u kategoriji

U nedjelju, 17. ožujka održana je cestovna utrka Centrum Mundi u Ludbregu. Utrku na 4 km završila je Monika Grivić kao 9. žena sa rezultatom 19:21 min. Malo je nedostajalo da se nađe na postolju u kategoriji, bila je četvrta. Utrku na 10 km završio je Antun Siročić kao 19. muški, sa rezultatom 42:03 min. Taj rezultat mu je također donio i 13 mjesto u kategoriji.