3.HNL Zapad: Vrbovec slavio u Krapini

0

Nogometaši Vrbovca ekspresno su se bodovno vratili nakon posrtaja u 1. kolu. U subotu su u Krapini osvojili sva tri boda, pobjedom na domaćim Zagorcem 3-2.

Domaćin je poveo već u 2. minuti. Uzvratio je Krizmanić u 16., vodeći gol zabio je Slišković u 67., a Čosić povisio na 3-1 u 82. minuti. Minutu kasnije domaćin je postavio konačnih 2-3.

Ostali rezultati 2. kola: Opatija – Maksimir 1-1, Zagreb – Orijent 0-3, Krk – Ponikve 5-2, Jadran – Vinogradar 0-1, Kurilovec – HAŠK 0-0, Špansko – Novigrad 3-1, Dugo Selo – Dubrava 1-1 i Trnje – Jarun 2-1.

Vode Krk, Orijent i Trnje po šest bodova, slijede HAŠK, Dubrava, Kurilovec po 4, Špansko, Jarun, VRBOVEC, Ponikve s tri boda itd.

Treće kolo igra se već u srijedu, 5. rujna u 17 sati. Vrbovcu u goste dolazi pretposljednji Jasdran – Poreč (bez boda).