3. HNL Zapad: Vrbovčani kući pjevajući iz Poreča

0

Nogometaši Vrbovca kući pjevajući vratili su se u nedjelju navečer iz Poreča! U predzadnjem kolu 3. HNL-Zapad savladali su domaćeg Jadrana rezultatom 2-1. Već u 2. minuti mrežu domaćina načeo je Domagoj Colarić. Jadran je u 1. minuti sudačke nadoknade prvog dijela pogotkom Kepčije poravnao rezultat. A, onda je u 77. minuti  Slišković postigao pobjedonosni pogodak i tri velika boda za Crvene! Time je anuliran poraz na Sajmištu prije nekoliko dana.

Već uoči zadnjega kola Vrbovec ima ogromnog razloga za zadovoljstvo: za njima je svakako najuspješnija trećeligaška sezona, jer su već sada osvojili 55 bodova (što je stručnom stožeru i bio tihi cilj), a i trenutni plasman na 4. mjestu veliki je uspjeh, zna li se u kakvim su okolnostima krenuli u ovo prvenstvo. Naravno, ponosan je s razlogom na svoje dečke i njihov strateg Tihomir Bradić.

U ostalim susretima 33. kola postignuti ovi rezultati: Dugo Selo-Vrapče 3-0, Segesta-HAŠK 3-2, Zagreb-Vinogradar 1-1, Pazinka-Kurilovec 1-0, Zagorec-Maksimir 3-1, Trnje-Opatija 1-0, Dubrava-Rudar 1-0 i Krk-Špansko 2-1.

Poredak: 1. Vinogradar (71), 2. Opatija (66), 3. Dubrava (61), 4. Vrbovec (55), 5. Zagorec (55), 6. Maksimir (49), 7. Kurilovec (49), 8. Krk (45), 9. Zagreb (44), 10. Trnje (41), 11. D. Selo (41), 12. HAŠK (38), 13. Jadran (38), 14. Špansko (38), 15. Pazinka (37), 16. Vrapče (36), 17. Rudar (32), 18. Segesta (31).

Posljednje kolo igra se u subotu, 9. lipnja s početkom u 17,30, kada u Vrbovec dolazi Zagreb.