3. HNL-Zapad: Na Sajmištu remi

0

Nogometaši Vrbovca u subotu su u 5. kolu 3. HNL-Zapad  ugostili ekipu Španskog, koja se nikako nije došlo braniti, i odigrali neodlučeno 2-2. Sva četiri pogotka postignuta su u  prvom poluvremenu. Već u 13. minuti Štignjedec je šokirao domaću publiku. Nakon ubačaja iz kornera, sam kao duh u domaćem šesnaestercu, glavom loptu šalje pod prečku i – u mrežu. Samo minutu kasnije, Lerotić zabija za novo vodstvo Španskog.

U 24. minuti vrlo lijepom akcijom i euro-pogotkom s oko 18 metara kapetan Dimović smanjuje vodstvo gostiju. Samo dvije minute kasnije u velikoj gužvi pred Šostikovim vratima najbolje se snalazi Busija i zabija vrlo efektan pogotak za izjednačenje.

Početkom drugog dijela tek dvije obećavajuće akcije domaćina, a onda u 73. minuti  Knezu je pokazan put u svlačionicu (2. žuti). Do kraja susreta brojčanu premoć domaćin nije uspio iskoristiti. Štoviše, vrlo hrabri i ambiciozni gosti mu nisu dali disati.

S ovim  remijem, Vrbovec je sada 8. na ljestvici s 8 bodova. Već u srijedu Crveni gostuju 13-tom Dugom Selu (4 boda).