Prikupljene 184 doze dragocjene tekućine

Srijeda, 12. svibnja 2021.

Tijekom akcije dobrovoljnog darivanja krvi u Vrbovcu, Gradsko društvo Crvenog križa Vrbovec u protekla dva dana prikupilo je 184 doze krvi. Akcija darivanja krvi nastavlja se i danas u restoranu Sablić u Dubravi u vremenu od 13 do 17 sati.

Iz vrbovečkog Crvenog križa naglašavaju da su zalihe krvi na iznimno niskim razinama, osobito krvne grupe A+ i 0- stoga mole sve darivatelje da se odazovu u što većem broju. U svim akcijama darivanja krvi poštuju se epidemiološke mjere, a maska je obavezna prilikom dolaska.

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije