Cijepit će se 1.172 Vrbovčana

Subota, 08. svibnja 2021.

Danas i sutra u Vrbovcu se održava novi krug masovnog cijepljenja. Danas će se cijepiti 758 građana, a sutra njih 414. Danas do 11 sati cijepljeno je oko 400 Vrbovčana. –Odaziv je jako dobar, svi naručeni građani za sada su došli na svoje termine. U ovom krugu cijepit će se i naše žurne službe, vatrogasci i policija – rekao je načelnik Stožera civilne zaštite Grada Vrbovca Ivica Strnščak.

Cijepit će se cjepivom Pfizer i Astra Zeneca. Novi termin masovnog cijepljenja u Vrbovcu je u subotu, 15. svibnja. Za dolazak na punkt potrebno je javiti se izabranom doktoru obiteljske medicine ili na broj 01/272 -99-78 kako bi dobili termin cijepljenja. Moli se građane da se pridržavaju dobivenih termina kako bi cijepljenje obavili bez stvaranja gužve.

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije