Polaganje vijenaca povodom Svih svetih u Općini Gradec

Subota, 31. listopada 2020.

Povodom blagdana Svih svetih izaslanstvo Općine Gradec, predstavnici Hrvatskog časničkog zbora i branitelji zapalili su svijeće i položili vijence kod spomenika poginulim braniteljima u centru Gradeca. – Na blagdan Svih svetih sjećamo se svojih najmilijih, ali ne smijemo nikada zaboraviti i one koji su dali živote za našu domovinu – istaknula je načelnica Općine Gradec Ljubica Ambrušec.

Inače, sva misna slavlja u Općini Gradec održat će se prema rasporedu uz privremenu zamjenu za župnika Stjepana Matoića. Sve obavijesti možete pronaći na vratima župnog dvora i oglasnoj ploči župne crkve u Gradecu.

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije