Uzgajatelji simentalca u Vrbovcu

Petak, 27. ožujka 2015.

F.S.

U Vrbovcu upravo zasjeda skupština Županijskog saveza udruga uzgajivača simentalca.  Nakon što su na svojim skupštinama tri gradske udruge nedavno donijele odluke o udruživanju, županijski savez danas to i potvrđuje. Novim Statutom, koji se danas treba donijeti, promijenit će se i naziv, pa će ubuduće djelovati Savez uzgajivača simentalca Zagrebačke županije i Grada Zagreba. Dakle, gase se tri dosadašnje udruge kao pravne osobe. Inače, na području Zagrebačke županije i Zagreba danas djeluje oko tisuću uzgajivača s desetak tisuća grla simentalca. Predsjednik županijskog saveza i dalje je Josip Burek

ChannelImages

Pošaljite nam vijest

Dragi slušatelju, ovo je tvoja prilika da postaneš reporter-suradnik!

Pošalji nam zanimljivost iz svog mjesta, zabilježi događaj, a javiti nam se možeš i na našem Facebook profilu.
Najzanimljivije vijesti/dojave/fotografije objavit ćemo na portalu, društvenim mrežama te u radijskom programu.

Najnovije